דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גמר ליגת האלופות - 3.6.17
#1
יובנטוס - ריאל מדריד X

מפגש בין 2 הקבוצות מהטובות בעולם, ההגנה הכי טובה בעולם מול ההתקפה בין הקטלניות בעולם.
עד כה נרשמו 19 מפגשים בין הקבוצות, 9 ניצחוונות לגברת הזקנה, ו8 לבלאנקוס, עוד 2 משחקים הסתיימו בתיקו.
הגברת הזקנה מגיעה לאחר שזכתה כבר בדאבל, ותהיה מעוניינת להיות הקבוצה השלישית שמשלימה טראבל ,ברצלונה עשתה את זה פעמיים לפניה.
יובה תגיע בסגל מלא למשחק, בריאל בייל לא כשיר במאת האחוזים אך עדיין יהיה בסגל במשחק היום.
הניסיון האדיר שיש לשחקנים של יובה(בופון, אין צורך להרחיב במילים) ושלישיית ההגנה מאד יכולים לסייע ליובה במשחק היום. כמובן אין צורך להרחיב על ריאל שיש לה ניסיון עשיר במעמדים האלו ושמראה שעם כל הרכב ושחקן היא יכולה לנצח כל משחק.
מבחינת ההתקפה, יובה עם התקפה מאד מהירה ואיכותית ויכולה לבנות על מתפרצות במשחק היום, כאשר יש לה באגף את דני אלבס הלוהט, במאבק ישיר מול מרסלו המגן השמאלי הטוב בעולם,החסרון שהוא מרבה להישאר למעלה ופה האגף של הימני והמשחק של יובה תלויים בדני אלבס.
בקישור יש לריאל יתרון ענק, לא שיש מה לזלזל ובטוח שאין קבוצה שלא הייתה מעוניינת בשירותיהם של חדירה ופיאניץ', אבל מודריץ עם שליטה מלאה בקצב המשחק של ריאל, וקסימיירו הגרזן, מאד משמעותיים במשחק היום ופה יכול להיות יתרון קל לריאל.
ההתקפה BBC או איסקו שצפוי לקבל מקום על פני בייל שלא כשיר שלישייה מאד מהירה ומסוכנת שיכולה לעשות צרות לכל קבוצה, אך כמו שהרבה אומרים שיובנטוס עדיין לא קבלה קבוצה עם התקפה קטלנית ומהירה כמו של ריאל, אפשר לומר בדיוק אותו דבר שעדיין ההתקפה של ריאל לא שיחקה מול הגנה כמו של הגברת הזקנה מלאת הניסיון, היא עדיפה על פני ההגנה של ריאל, וזה עם כל הכבוד לרמוס(שמרבה להיות מורחק במשחקים קריטיים) ולווראן הנהדר.
לסיכום משחק שייתכן שייטה לשליטה של ריאל, אך עדיין שקול מאד, יובה תצטופף ותנסה ללחוץ כל שחקן שמקבל את הכדור וותנסה לצאת למתפרצות.
אין ספק שהכל יכול לקרות במשחק היום, אך לדעתי המשחק לא יוכרע ב90 דק' בדיוק כמו 2 הגמרים מתוך ה3 האחרונים.
הגב


קפיצה לפורום:


משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים